• Dostosowujemy Program EkoPaka do obecnej sytuacji

  Strona główna / Blog / Edukacja / Dostosowujemy Program EkoPaka do obecnej sytuacji

 • Z powodu pandemii koronawirusa wychodzimy naprzeciw potrzebom szkół, które dostały się do Programu EkoPaka. Przedłużamy czas trwania Programu do końca roku kalendarzowego – to znaczy 31.12.2020 roku.

  Do czego zobowiązane są Szkoły?

  Według zmienionego, dostosowanego do obecnej sytuacji (kwiecień 2020 roku) Regulaminu Programu EkoPaka każda szkoła powinna:
  – przeprowadzić co najmniej jedno spotkania edukacyjne na każdy z tematów: papier, tworzywa sztuczne, drewno, szkło, aluminium, bioodpady, elektroodpady, opakowania wielomateriałowe.
  – ocenić Program Ekopaka logując się na stronie www.ekopaka.org
  – umieścić na www Szkoły informacji o uczestnictwie w projekcie wraz z logotypem Programu Ekopaka.

  Jaka forma zajęć?

  Szkoły są zobowiązane do przeprowadzenia przynajmniej 3 tematów do końca roku szkolnego 2019/2020 tj do 27.06.2020 roku. Te 3 tematy można zrealizować w dowolnej formie (stacjonarnie lub on-line). Szkoła powinna wysłać maila z potwierdzeniem odbycia się zajęć w ramach Programu EkoPaka na adres ekopaka@interseroh.pl.

  Jednocześnie, jeszcze do końca roku kalendarzowego tj do 31.12.2020 roku, szkoły powinny zrealizować przynajmniej 2 tematy stacjonarnie i 6 tematów on-line.

  Zajęcia powinny się odbywać w oparciu o scenariusze zajęć i materiały do pracy on-line, które prześlemy mailowo. Różne dodatkowe materiały do pracy on-line zamieszczamy na www oraz na profilu Programu EkoPaka na facebooku: https://www.facebook.com/ekopaka/

  Pamiętajcie o wystawieniu ocen!

  Czekamy na Wasze oceny zawartości otrzymanej paki na stronie projektu. Wystarczy się zarejestrować, zalogować i umieścić na stronie komentarz/opinię.

  Raportowanie realizacji zajęć

  Do połowy grudnia 2020 roku czekamy na relacje z zajęć – w formie pisemnej fotograficznej.
  Adres e-mail: ekopaka@interseroh.pl
  Do pobrania Regulamin
  Programu EkoPaka.

  Wsparcie dotyczące realizacji zajęć, pytania, wątpliwości – można uzyskać podczas dyżuru w każdy wtorek
  i czwartek od 11:00 do 14:00 – telefon: 539 524 760 – Areta Wasilewska

  Skip to content